АВТОСАЛОНЫ PORSCHE

Вход | Регистрация | Стартовой | В Избранное | PDA
Porsche
ГЛАВНАЯ
Продажа новых Porsche
» автосалоны » модели и цены
Продажа б/у Porsche
» поиск авто » продать
Тюнинг Porsche
» статьи » галерея
Все о Porsche
» новости » история марки
» архив моделей » тест-драйвы
» отзывы
Мультимедиа
» обои
Обслуживание
» запчасти » автошины
Весь мир авто на InfoCar
АвтоПоиск
АВТОСАЛОНЫ PORSCHE  : :  Порше Центр Київ Аеропорт
Порше Центр Київ АеропортТелефон: (044) 201-91-10
Адрес: Киев, Бориспільський район, с. Чубинське, вул. Київська, 43, 32 км Бориспільського Шосе
Сайт: https://kyiv.porsche.ua

Порше Центр Київ Аеропорт

Дилер Porsche

«Порше Центр Київ Аеропорт» - найбільший в Україні та у Центральній та Східній Європі офіційний дилерський центр Porsche, який надає повний комплекс послуг з продажу автомобілів Porsche, оригінальних запчастин та аксесуарів, а також сервісного обслуговування та ремонту.

«Порше Центр Київ Аеропорт» входить до еліти флагманських дилерів Porsche Exclusive та Porsche Driver`s Selection у світі та є єдиним в Україні флагманським дилером, пропонуючи широкий асортимент рішень для індивідуалізації автомобілів Porsche за допомогою дизайнерського і технічного тюнингу кузова та салону - від окремих змін до комплексних модифікацій для задоволення персональних вподобань кожного клієнта.

Для реалізації сервісної підтримки клієнтів діє сучасний сервісний центр з обслуговування автомобілів Porsche. Нове сервісне обладнання, 13 підйомників станції технічного обслуговування, серед яких - 2 діагностичних пости та пост регулювання розвалу-сходження, власний склад запасних частин, висококваліфікований персонал, який проходить на регулярній основі технічне навчання за програмами Porsche AG, у поєднанні з індивідуальним підходом і уважним ставленням до вимог клієнта дозволяють виконувати гарантійний ремонт, технічне обслуговування та будь-які інші види робіт відповідно до високих критеріїв якості Porsche у найкоротші строки і з максимальною зручністю для кожного клієнта. Щодня дилерський центр готовий обслужити щонайменше 26 автомобілів Porsche будь-якої моделі та року випуску.

«Порше Центр Київ Аеропорт» - прагнення завжди надавати кращий сервіс через легендарні автомобілі кожного дня кожному клієнту, відкриваючи приголомшливий світ нових можливостей від Porsche.

Последние новости компании Порше Центр Київ Аеропорт

«Порше Центр Київ Аеропорт» влаштували позашляхові тест-драйви на моделях Porsche! // 27.04.2018
31 березня на позашляховому полігоні «Віннер» офіційний дилер Porsche в Києві «Порше Центр Київ Аеропорт» влаштував тест-драйв на автомобілях Cayenne та Macan в умовах бездоріжжя.

Коли індивідуальність вашого автомобіля обмежена лише вашою фантазією // 16.04.2018
Виставка автомобілів від ательє Porsche Exclusive.

Світова прем’єра 911 Carrera GTS, Cayenne GTS та серії Panamera Exclusive // 18.11.2014
Наприкінці року виробник спортивних автомобілів Porsche AG святкує одразу три світові прем’єри.

Компанія Porsche передала клієнтам 151 500 автомобілів на поточний момент року // 11.11.2014
Компанія Porsche AG з січня по жовтень 2014 збільшила свої продажі по всьому світу на 14 відсотків у порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Реклама| Автосалонам| Контакты | Информеры | PDA-версия | |